27 września 2010
Filed under: Wyjazdy i spotkania — Ł.G.P @ 11:09

W dniach 25-26 września odbył się „III Ogólnopolski Zjazd Eksploratorów” w Walimiu. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Jako że nasza grupa dopiero zaczyna swoją wielką przygodę z poszukiwaniami, ten wyjazd był dla nas niezwykłym doświadczeniem. Między innymi mięliśmy okazję osobiście poznać Bogusława Wołoszańskiego – gościa honorowego imprezy – i zaszczepić w nim zainteresowanie obiektem naszych poszukiwań.

Drugiego dnia byliśmy świadkami odnalezienia kolejnej sztolni w kompleksie Sobonia. Atmosfera napięcia w czasie pierwszych oględzin nowo odnalezionej sztolni jest wyjątkowym przeżyciem, Za które serdecznie dziękujemy organizatorom zjazdu.

2 komentarze »

  1. Witam mam pytanie kiedy Bogusław Wołoszański by odwiedził Sieniawke??jestem mieszkańcem terenu szpitala i jestem ciekaw czy bedzie program o sieniawce a po 2 wiem ze z 2 lata temu jakis niemiec cos kopal za blokami…
    pzdr

    Komentarz by zapytanie — 3 października 2010 @ 01:16

  2. Na razie nie możemy potwierdzić żadnej informacji odnośnie wizyty Pana Bogusława, i ewentualności nakręcenia programu o obozie w Sieniawce.

    Komentarz by Ł.G.P — 3 października 2010 @ 19:09

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Cała treść, znaki graficzne oraz zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Ł.G.P
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez zezwolenia Ł.G.P jest naruszaniem praw autorskich. stat4u seobog