19 lipca 2011
Filed under: Opis obozu — Ł.G.P @ 21:05

Około dwa tygodnie temu na terenie byłego obozu, nieznana nam grupa ludzi z Niemiec przeprowadzała dość niezrozumiałą akcję. Grupa była otoczona „ochroniarzami” w czarnych strojach.

Od jednego z mieszkańców Sieniawki, którego zaciekawiło niespodziewane wydarzenie dostaliśmy amatorski film nagrany telefonem komórkowym. Mieszkańcy początkowo myśleli, że ulokowano tam plan zdjęciowy do jakiegoś filmu. Podejrzenia rozwiali panowie w czarnych koszulach którzy wyglądali jak ochrona, rozdawali ulotki „Przyjazna Manifestacja Wypędzonych z Twojego i Mojego Domu (dzikie wypędzenie)”.   Niezrozumiały jest dla nas wybór tego właśnie miejsca. Nigdy w Sieniawce nie odbywały się podobne manifestacje.

7 komentarzy »

 1. Bardzo ciekawe. Może dowiedzcie się czegoś więcej od naszych władz co to było i czemu miało służyć. Wybór miejsca też jest bardzo ciekawy była fabryka i obóz, dziwne …..

  Komentarz by Edi — 20 lipca 2011 @ 09:40

 2. Co zrobiły „nasze” władze w celu wyjaśnienia tego przedstawienia czy mają rozumy tak poprzeżerane europejską poprawnością polityczną że dla świętego „spokoju”nadal siedzą cicho

  Komentarz by Grzegorz — 17 września 2011 @ 12:09

 3. znowu moj kom usuneliscie cwaniaki 🙂 znajdzcie moje forum to sie dowiecie wiecej 🙂 tu to ciezko piszczy priwy macie 🙂 na mail 🙂 ja tez wiem duzo wiecej od was 🙂 powiem tak pan Parkitny ma pojecie na ten temat 🙂 :):) i ja wiem o co kaman 🙂 pozdro

  Komentarz by silver — 29 listopada 2011 @ 18:59

 4. z panem Parkitnym mogli bysmy sie zgrac bo wiem prawdopoidobnie gdzie jest zawór do zakrecenia z naplywu do siniawki nie jest to 100 % bo nie testowane trzeba milion pozwolen a na sieniawke nie pozwalaja bo niby pominowane 🙂 srutu tutu na 80 metrach podwieszane 🙂 pozdro i tak za duzo napisalem

  Komentarz by silver — 29 listopada 2011 @ 19:05

 5. Silver mógł byś wrzucić link do tego forum
  Dzieki pozdro

  Komentarz by kamil — 2 grudnia 2011 @ 19:11

 6. Przecież to jawna propagacja faszyzmu! Kto wydał pozwolenie na to????? Brunatne koszule i bojówki na terenie Polski! Czy ktoś wie,kto dał pozwolenie na to? Przecież to jest sprawa dla prokuratury!

  Komentarz by Tymoteusz — 21 października 2012 @ 18:10

 7. szwabo-mordercy najlepiej chcieli by uruchomić te swoje dawne fabryki śmierci,by nadal spalać nas w piecach krematoryjnych.Jak widzimy,faszyzm nadal żyje i ma się dobrze.Nie pozwólmy,by dzieci germano-morderców urządzały sobie takie propagacje swojego ustroju na polskiej ziemi !

  Komentarz by ZawiszaCzarny — 20 listopada 2012 @ 06:11

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Cała treść, znaki graficzne oraz zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Ł.G.P
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez zezwolenia Ł.G.P jest naruszaniem praw autorskich. stat4u seobog